Práce u nás

Dlouhodobě máme zájem o všeobecné sestry na částečný pracovní úvazek – pokud hledáte přivýdělek při hlavním pracovník poměru nebo během mateřské dovolené, ozvěte se nám :-)

Příležitostně rozšiřujeme náš tým o nové zdravotní sestry na hlavní pracovní úvazek, v případě zájmu nám můžete poslat Váš životopis a dáme Vám vědět.

Právě hledáme

Fyzioterapeta / rehabilitační sestru

Sestry na hlavní pracovní úvazek

Dlouhodobě máme zájem o všeobecné sestry na částečný pracovní úvazek. Náš tým rozšiřujeme o nové sestry na hlavní pracovní úvazek jednou za čas, v případě zájmu nám můžete poslat Váš životopis a dáme Vám vědět.
Požadujeme

Zodpovědný přístup
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B

Odpovídající kvalifikaci všeobecná sestra bez odborného dohledu.

(Novela zákona č. 96/2004 Sb. (o nelékařských zdravotnických povoláních), která je platná od 1. 9. 2017, zavádí systém tzv. 4+1. Minimální kvalifikace nutná pro vykonávání povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu je tedy čtyřleté studium na SZŠ v oboru praktická sestra (dříve zdravotnický asistent) a dále minimálně ročním studiem na VOŠ v oboru všeobecná sestra. Kvalifikaci všeobecné sestry lze nadále získat klasickým tříletým studiem na VŠ nebo VOŠ.

Pro více informací čtěte zde

Nabízíme

Pružnou pracovní dobu
Dobré platové podmínky
Vstřícný kolektiv
Stravenky
Pracovní auto, notebook, mobilní telefon (pro zaměstnance na HPP)

Podporu v celoživotním vzdělávání a zvyšování profesní kvalifikace

Náš tým

Zdravotní sestry v našem týmu jsou nejen zodpovědné, spolehlivé a profesionální, ale mají také pozitivní vztah ke své práci.

Všechny sestry v naší agentuře mají citlivý lidský přístup a jsou vstřícné k potřebám našich klientů.

Poznejte náš tým